Maatspartij bandstoten sluit het wedstrijdjaar 2022 af.

Op Oudjaarsdag hebben we met een maatspartij op gezellige wijze 2022 afgesloten in onze Club. Er hadden zich 13 koppels opgegeven, die verdeeld waren over 3 poules. Er was gekozen voor de spelsoort bandstoten, en aan de geluiden die hier en daar aan de tafels te horen was, is en blijft dit toch best wel een taaie discipline. Vanzelfsprekend werd er gestreden om elk punt, maar daarnaast stond gezelligheid en plezier ook hoog in het vaandel. Het was een prachtige middag! De prijzen – rollades voor de poulewinnaars en een flesje wijn voor de nummers 2 – werden als volgt verdeeld:

Poulewinnaars: Ele Bosma en Bart Jan Sival; Gerard Edens en Jildo Keur; Tammo Bijlsma en Ronald Schuijl.

Nummers 2: Jaap van der Veen en Marten de Haas; Sape Jansma en Mees van der Graaf; Theun van der Veen en Rob Feenstra.

De hoogste serie werd gemaakt door Jilco Venema met maar liefst 20 caramboles.

Rest mij nog om Klaas Kuindersma dank te zeggen voor de uitstekende wedstrijdleiding, zoals we dat van hem gewend zijn!

Erik Lourens

bestuur Friesche Club

Plaats een reactie